Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
126 postów 488 komentarzy

Tak to widzę

Krzysztof Zagozda - kzagozda@o2.pl

Czy 50 km od Warszawy powstaje Judeopolonia?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na budowę wjechały już pierwsze koparki. Niestety, to ani political fiction, ani głupi żart. To dzieje się naprawdę.

Puzzel nr 1.
 
W ciągu ostatnich kilku lat żydowscy inwestorzy pod pretekstem budowy parku rozrywki skupili ok. 600 ha ziemi w gminie Mszczonów wraz ze znajdującymi się tam olbrzymimi zasobami wód geotermalnych. Polscy właściciele działek za namową samorządowców z "pocałowaniem ręki" wyzbyli się swojej własności. Kilka dni temu w małej miejscowości Wręcza odbyła się "Uroczystość Wkopania Pierwszej Łopaty". W imieniu inwestorów pierwszy przemówił Mosze (Mooky) Greidinger, szef sieci kin Cinema City, który obiecał Polakom wiele miejsc pracy. Jako następny głos zabrał wójt Józef Kurek. Podziękował on osobom, które zgodziły się sprzedać grunty inwestorowi, firmie Global City Holdings, by następnie zwrócić się do przedmówcy: Szanowny Panie Mooky Greidinger, dla Pana i Pańskich współpracowników należą się szczególne podziękowania za wielką determinację, za piękny projekt parku i za zaufanie dla Mszczonowa. Mooky, Thank you very much – Toda Raba!!! Na koniec uroczystości aktu poświęcenia terenu przyszłego Park of Poland dokonał ksiądz proboszcz Tadeusz Przybylski.
 
Według zapowiedzi inwestorów Park of Poland ma objąć 20 ha terenu. Tak do końca nie wiadomo, na co Żydzi chcą przeznaczyć pozostałe kilkaset hektarów. Przebąkują o jakichś hotelach, domach, ulicach i parkingach. Czy ktoś w Polsce posiada moc rozliczenia ich ze sposobu realizacji tych zapowiedzi? Obawa, że na zakupionym terenie zbudują sobie wszystko, czego tylko zapragną, wydaje się ze wszech miar uzasadniona.
 
Puzzel nr 2.
 
W listopadzie ubiegłego roku polskojęzyczne media ujawniły, że izraelska firma iHLS, działająca – jak to lakonicznie określono – w branży bezpieczeństwa, jest bardzo blisko zakupu od Gminy Miasta Radom udziałów w Porcie Lotniczym „Radom” S.A. Podpisano stosowny list intencyjny. Odległość między Wręczą a Radomiem to tylko jedna godzina jazdy samochodem.
 
Przez kolejne pół roku media milczą w tej sprawie. Czyżby firma z Izraela wycofała się z transakcji? A jeśli tak, to dlaczego? Silnym tropem wydaje się być w tej sprawie dziwne przyspieszenie przez rząd Prawa i Sprawiedliwości kwestii budowy Centralnego Portu Lotniczego. Na początku tego roku potwierdził to prezes Jarosław Kaczyński, mówiąc bez ogródek: To wielkie międzynarodowe lotnisko jest nam potrzebne i to jest, według mnie, priorytet. Dziś wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że powstanie ono... w gminie Mszczonów. Czy będzie ono graniczyć z gruntami należącymi do żydowskich inwestorów? A może zbudowane zostanie na części ich działek, tworząc jakąś eksterytorialną autostradę powietrzną? Jakby tego wszystkiego było mało, kilka dni temu LOT poinformował o zwiększeniu liczby połączeń z... Izraelem! Z kolei premier Szydło najpierw powtórzyła za Kaczyńskim: to jest bardzo ważny projekt, który ma w tej chwili charakter priorytetowy, a następnie zapowiedziała, że po „majówce” ujawni nazwisko pełnomocnika rządu do spraw budowy Centralnego Portu Lotniczego.
 
To będzie nasz puzzel nr 3.
 
cdn.
 

KOMENTARZE

 • Coś tu nie gra ..
  ,, poświęcenia terenu przyszłego Park of Poland dokonał ksiądz proboszcz Tadeusz Przybylski.,,
  Zwariować można .. Żydom ziemie poświęca katolicki ksiądz , czyżby coś nam umknęło z ekumenizmu
 • @fabi 00:42:32
  A patrząc na to z innej strony: sporo Żydzi mogą wycierpieć, by skutecznie mydlić gojom oczy. Wykąpią się nawet w święconej wodzie :)
 • Telefon do RM od Pani Haliny.
  https://youtu.be/y1pjCv7LDew
 • Ja dzwonię teraz z Austrii....
  https://youtu.be/MV0zY_795qg
 • @Krzysztof Zagozda 09:31:09
  ..dokładnie tak:)...potrafią nawet spektakularnie Hostię chwycić przy porywistym wietrze, coby klakiernię do ekstazy doprowadzić:))

  pozdrawiam
 • @trybeus 10:14:51
  Parę dni temu "Maliniak" nawet obraz NMP ratował.
 • @fabi 00:42:32
  ci poświęcą wszystko, jest to tylko kwestia w ilości judaszowych srebrników jako jedynej obowiązującej zasady.
 • tak
  //Jako następny głos zabrał wójt Józef Kurek. Podziękował on osobom, które zgodziły się sprzedać grunty inwestorowi, firmie Global City Holdings, by następnie zwrócić się do przedmówcy: Szanowny Panie Mooky Greidinger, dla Pana i Pańskich współpracowników należą się szczególne podziękowania za wielką determinację, za piękny projekt parku i za zaufanie dla Mszczonowa. Mooky, Thank you very much – Toda Raba!!! //

  Wójt CH...j- cieszy się że sprzedał Polską Ziemie i jeszcze dziękuje za to tym co Ją kupili .


  pozdr5*
  pozdr5*
 • @Krzysztof Zagozda 09:31:09
  //sporo Żydzi mogą wycierpieć, by skutecznie mydlić gojom oczy. Wykąpią się nawet w święconej wodzie :)//

  Tak, najpierw będą twierdzić że to gorąca "para wodna", a potem sąd w Izraelu stwierdzi na podstawie 1 świadka że to czad z silników Diesla z sowieckich czołgów. Problem jest jednak w tym, że silniki Diesla nie emitują wystarczającej ilości CO (czadu) żeby zabić kogokolwiek.
  http://arjanek.neon24.pl/post/131553,norymberga-treblinka-prawda-czy-farsa

  PS Teraz staje się jasne dlaczego zakotwiczono na stałe siły militarne USA w Polsce. Mają za zadanie pilnować, podobnie jak w Niemczech, przemian demograficznych w Polsce. Przy emigracji 3 mln młodych Polaków i imporcie 3 mln Ukraińców za kilka lat nastąpi nieuchronny konflikt, a żydzi jak zwykle będą w swoim żywiole.
 • @Autor
  Czy Żydzi mają szansę przetrwać w Polsce?
  To, że zbliża się światowy kryzys, kiedy to mają być zniszczone nacje "podżegaczy wojennych" - co mówią przepowiednie, wskazuje, że pozycja Żydów jest wielce niepewna.
  Stad poszukiwania "miejsca ucieczki", a takim terenem wydaje się Polska.

  Czego można się spodziewać? Kryzys spowoduje przede wszystkim przecięcie współpracy międzynarodowej, a w tym braki na rynku paliw - nie będzie transportu ropy. Tymczasem produkcja żywności zależna jest od paliwa - ropy. Nastąpi gwałtowne załamanie produkcji.
  Przeżyją ci, którzy sami będą w stanie wyprodukować żywność dla siebie. A własnymi rękami - da się to zrobić dla rodziny. Może jakieś niewielkie nadwyżki.
  Tymczasem Żydzi nie są w stanie sami pracować na roli. Będą zatem na wymarcie skazani. Bo normalny człowiek będzie miał do wyboru - dać innemu, czy samemu przeżyć. Stąd filmy o ząbi - to ci żarłoczni, a nic nie potrafiący.
 • @Zorion 12:49:58
  O to właśnie chodziło, najpierw żeby Polskę wykupić za bezcen, i jeszcze wziąc ogromne pieniądze za obsługę "prywatyzacji",zniszczyć samowystarczalnośc żywieniową i energetyczną, rolnictwo i przemysł, obronę....potem maksymalnie zadłużyć,nie tylko w MFW ale zmuszazć do utrzymywania roszczeniowego i niewdzięcznego bankruta za miedzą...łupiąc własny budżet czyli naród.....Zaś kolejne rządy chcąc opłacić samą obsługę długu,będa cisnęły Polaków coraz większymi daninami ,ZUSami podatkami /od deszczu, studni, hodowli świń,prezentów komunijnych i ślubnych/.Pętla na szyi polskiego społeczeństwa, samorządów zadłużonych po uszy,z coraz większym obciążaniem i przesuwaniem finansowania kolejnych resortów lecznictwa, szkolnictwa, budownictwa , przerzucanych na nich.... spowoduje wg planu ,...pojawienie się uczucia, że oto pojawiał sie dobroczyńca i wybawiciel czy wręcz wdzięczności, czołobitności jak w przypadku pana wójta.I tym sposobem oddając po kawałku naszą własność,stworzy sie specjalnie sytuację, która spowoduje że będziemy jeszcze wdzięczni i przekonani że to wyłącznie "dla naszego dobra" oraz szczęścia i że bez tego bysmy nie przetrwali!!Metody stosowane dookoła "urabiania" polskiego rządu a przez niego społeczeństwa są różne, a to klepanko po pleckach i nazywanie "największymi przyjaciółmi" / co za zaszczyt i radość/a to stwierdzanie że jesteśmy "przykładem" "wzorem"dobrobytu społeczeństwa.W tym czasie kolejna partia młodych wykształconych za pieniądze podatników czyli nasze,puszcza kraj,na ich miejsce przyjadą wślizgując się krok po kroku.."właściciele "oraz ich niewolnicy i służba we dworze zza Buga!!
 • @trojanka 15:41:15
  Połowa Polaków chce wyjechać z kraju.
  Prawie połowa Polaków (47%) jest gotowa wyjechać do pracy za granicę – wskazuje raport dostarczony przez grupę Paylab, której członkiem jest serwis MonsterPolska.pl.

  http://www.regiopraca.pl/portal/porady/praca-za-granica/polowa-polakow-chce-wyjechac-z-kraju

  4 mln Polaków rozważa emigrację za pracą na Zachód,

  http://biznes.onet.pl/praca/zarobki/4-mln-polakow-rozwaza-emigracje-za-praca-na-zachod/nvzkcc

  Po cichu zostało zmienione prawo. Trzymajcie się za portfele!

  http://expresselblag.pl/wydarzenia/po-cichu-zostalo-zmienione-prawo-trzymajcie-sie-za-portfele/
 • @trojanka 16:10:09
  No i podebrali mu pomysł,
  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201508/1439846128_dm6mup_600.jpg
 • Film z "Uroczystość Wkopania Pierwszej Łopaty"
  https://www.youtube.com/watch?v=Az_PMkF-VIM#t=413

  Skojarzył ktoś logo z mundurka ochraniarki? Co to za firma?
 • @trojanka 16:14:23
  Jan Emil Skiwski- "To, o czy się nie mówi."

  //Niemcy przyszli do nas, mając nie tylko program polityczny, ale i gospodarczy. Kolejnictwo, roboty rolne czy to w Polsce czy w Niemczech wykonywane u "bauerów" - to były naturalnie roboty przymusowe, regulowane z polskiej strony katechizmem sabotażu mającego żółwia za symbol; ale ten regulamin czasami się rozluźniał. Spoza haseł politycznych, dyktowanych obustronną nienawiścią, przezierała zwykła rzeczywistość ludzkiej pracy, zawsze jednocząca. O tym naturalnie nikt nie śmiał się zająknąć ani z tej ani z tamtej strony. I jeśli dziś się powie, że byli liczni Polacy, którzy podziwiali niemiecką organizację, metody pracy, będzie to potraktowane jako jaskrawy nonsens, któremu przeczą nieprzeliczone fakty. Niemniej taka więź pracy istniała. Obudziła się w ludzie polskim dlatego, że ten lud był zbyt długo i zbyt wytrwale " bujany" przez wszystkich tych, którzy albo byli u władzy, albo o władzę walczyli. Ten lud nie przeszedł obojętnie obok niemieckiej pracowitości. Zagadnieniem pracy zajmowali się głównie dwaj ludzie: Stanisław Brzozowski i Felicjan Sławoj-Składkowski. Jednak ani filozof ani generał nie zapoczątkowali tradycji pracy. A tu przyszli Niemcy i pokazali.

  Stosunek Niemca do pracy Arbeitsbergriff jest pietystyczny. Praca jest czynnikiem jednoczącym. Jest aktem społecznym, jest współpracą. Można na swoich współpracowników patrzeć jak na najniższego gatunku niewolników, można ich w myśli przeznaczać na zagładę. A przecież kiedy stają do pracy, do pracy wspólnej, więź pomiędzy rozkazodawcą i wykonawcą zaczyna przeważać nad wszystkimi uczuciami "programowymi".//
 • Where is the money
  Where is the money from restituted prewar Polish-Jewish properties going?

  https://www.youtube.com/watch?v=ZXVgGWiWXLI
 • @Arjanek 16:35:17
  http://www.mysl-polska.pl/428
 • A Wrocław...Kraków to od macochy czy co????
  http://pl.angelpolandgroup.com/

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiUzpPRgNTTAhUDEiwKHdgPCQYQFggvMAI&url=http%3A%2F%2Fwww.angelwawel.com%2Fpl%2Findex.html&usg=AFQjCNGoFh6a_ay1GmGH4INOZd3QyQ3HcA
 • Witold Waszczykowski: Przedsiębiorstwa izraelskie są mile widziane w Polsce
  http://kukiz.army/wladze-pis-szanuje-slow-bog-honor-ojczyzna/

  .............Natomiast polscy przedsiębiorcy będą mogli odliczać paliwo, serwis, raty leasingowe, amortyzację i wiele innych kosztów po restrykcyjnym przestrzeganiu nowych zasad, które są następstwem zmian wprowadzonych przez Mateusza Morawieckiego – Wicepremiera, Ministra Rozwoju i Finansów z PiS.

  Oczywiście zmiany te NIE DOTYCZĄ koncernów z kapitałem zagranicznym i sprawiają, że Polakom posiadanie małych i średnich firm przestaje się opłacać. .........
 • @Arjanek 16:35:17
  Taaa..
  http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201705/1493638870_wosphv_600.jpg
 • Nie rozumiem...
  Na jakiej zasadzie i jakim prawem sprzedano 600 ha polskiej ziemi obcym podmiotom? Po co była ta okrzyczany ustawa o obrotach ziemią, w której tylko gminy wyznaniowe mogą wykupić polską ziemię oprócz rolników, skoro jakieś żydostwo jakby nigdy nic kupuje 600 ha i na dodatek wszyscy się cieszą? Czy oni są żydowską gminą wyznaniową?
 • @Lotna 22:03:34
  Ziemię skupowano od 2011 r.
  Podczas wspominanej już "Uroczystości Wkopania Pierwszej Łopaty" jakiś dziennikarz zapytał Greidingera, czy planuje dalsze pozyskiwanie ziemi. Ten odpowiedział wymijająco.
 • @Krzysztof Zagozda 22:12:13
  Polska to już faktycznie Bantustan, gdzie każdy może kupić co chce i robić co chce, łącznie ze sprowadzeniem czyichś wojsk i prowadzeniem cudzej wojny --- a tubylcy się cieszą, bo sami w życiu by sobie choćby parku nie zdołali pobudować, o czymkolwiek innym nie wspominając.
  To straszne!
 • @fabi 00:42:32
  Jakiego ekumenizmu? Toć to zwykła pazerność "za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze człek się podli", natomiast ze strony Żydów zamawiających ten pokropek i płacących za niego, to tylko dobry interes na przyszłość.
  Polska została już porozdzielana pomiędzy "nową" arystokrację, teraz zbliża się czas sprowadzenia "nowej" szlachty co by pilnowała interesów arystokracji i tak m.in. ktoś musi pilnować każdego litra wody jaki zużyje Polak, nie może być przecież tak, że Bóg dał Ziemię narodowi wybranemu, a ten nie pobiera opłaty za pobieranie wody, powietrza i użytkowanie ziemi. Trzeba przecież to uporządkować, aż się prosi żeby uporządkować jak naród zamieszkały tę łąkę tępy jak stado koni któremu własność łąki jest zbędna.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY