Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
110 postów 445 komentarzy

Tak to widzę

Krzysztof Zagozda - Krzysztof Zagozda, Przewodniczący Błękitnej Polski

Niemcy sondują projekt Wolnego Miasta Świnoujścia?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ma być to początek wspólnego, niemiecko-polskiego administrowania wyspami Uznam i Wolin, realizowanego pod patronatem Unii Europejskiej.

          Czy nadeszło to, czego można było się spodziewać już od dawna? Z dwóch różnych źródeł dotarła do mnie informacja o pojawieniu się w przestrzeni politycznej Świnoujścia pogłosek o zgodzie polskiego rządu na ulokowanie w tym mieście kilku agend niemieckich instytucji państwowych. Ma być to początek wspólnego, niemiecko-polskiego administrowania wyspami Uznam i Wolin, realizowanego pod patronatem Unii Europejskiej.

 

           Czy to zwykła, bezpodstawna plotka? A może sondowanie reakcji polskiej opinii publicznej i ewentualnego zachowania się Polaków wobec nieuchronnie zbliżających się nowych, niemieckich porządków w obrębie tzw. Ziem Odzyskanych? Czy już podczas najbliższych wyborów samorządowych będzie można oddawać głosy na „listę niemiecką”? Czy wybór Kołobrzegu na tegoroczny zjazd Sozialdemokratische Partei Deutschlands był zwykłym kaprysem berlińskich emerytów? Odpowiedzi na te pytania mamy poznać zapewne niebawem. Na tę chwilę faktem jest, że Niemcy szturmują świnoujskie biura nieruchomości, a dostęp do tego miasta z terenu Polski zależy już wyłącznie od niemieckiego widzimisię.

 

           Aby nie stanąć przed faktem dokonanym już dziś musimy przepytać na powyższe okoliczności władze w Warszawie, a niezależnie od uzyskanych odpowiedzi, ROBIĆ SWOJE.

KOMENTARZE

 • @autor
  Do roku 2020 ziemie niemieckie utracone w wyniku II wojny maja wrocic do macierzy.Dotyczy to Polski i Czech.
 • @nana 13:08:23
  Daleki jestem od podnoszenia haseł jedności Słowiańskiej. Takowa na tę chwilę nie istnieje.
 • @slepa manka 13:11:45
  Dat nie znam, ale algorytm jest czytelny.
 • @moher 13:15:22
  Bóg zapłać! Naśladujmy wielkopolskich patriotów z przełomu XIX i XX wieku. Pokazali nam skuteczną formę walki z germanizacją.
 • Wszyscy
  Zsowietyzowane durnie, z genetycznym już syndromem niewolnika/homosowietikusa(co jest już nieuleczalne) wybierające kilkakrotnie żydokomunistycznych aparatczyków , łgarza, krętacza, POspolitego złodzieja, łapówkarza i nieuka, alkoholika, agenta KGB, “omcmgr” Stolzmana vel Kwaśniewskiego syna enkawudzistowskiego zbrodniarza, bandyty i absolwenta zawodówki Millera, chazara Bucholtza vel Balcerowicza, syna bandyty chazara Cimoszkę, wnuka esesmana i wehrmachtowca, syna agenta Gestapo a następnie UB/SB, żydoszwaba, reraka, kretyna z wytrzeszczem od dnia poczęcia Tuska, potomka sowieckiego rezuna wtórnego analfabetę p. Rezydenta Bula Szczynukowa ksywa Komorowski-"chrabja", etc, etc…. na najwyższe stanowiska państwowe, nie zasługują na lepszy los i inną nazwę jak bydło. Szkoda jedynie, że od decyzji durnowatego i zbydlęciałego POlactwa zależą losy Polski i reszty Polaków. Niestety, głupi naród, zamiast po 1989 roku rozstrzelać i powiesić czołowych żydobolszewików typu sowieckie matrioszki Kiszczak, Marguilus vel Jaruzel, Urbach vel Urban oraz dać kopa w dupę sędziom i prokuratorom z tamtego systemu, paru też można było powiesić, to Polaczkowie im odpuścili. I teraz płaczą, że żydzi chazarscy ze swym miotem jak Szechter jąkała, żydobolszewiccy zbrodniarze, bandyci, ichni pomiot oraz POspolita kurwa, narkomani, pederaści, etc.. i złodzieje rządzą.
 • Nad Niemcami wisi fatum
  Ten wredny naród (już Tacyt potrafił go właściwie zcharakteryzować) , jakkolwiek pracowity i zorganizowany, ma też wrodzoną żyłkę do złodziejstwa i agresji.
  Co kilkadziesiąt lat z powodu swojego przerośniętego ego odrywa się od swego dobrobytu i daje upust wrodzonym skłonnościom do agresji, mordu i rabunku.
  Długo te mendy spokojnie nie usiedzą. To pewne.

  Do trzech razy sztuka.
  Przepowiednia mówi że po trzeciej wojnie rozpętanej przez Niemców , cały naród niemiecki pomieści się w cieniu młodego dębu.
 • @
  Bardzo proszę o rozpowszechnianie strony:


  http://werwolfcompl.blogspot.com/
 • @slepa manka 13:11:45
  Skąd taka informacja??
  http://werwolfcompl.blogspot.com/
 • @nana 15:48:22
  Wiesz, nie życzę im źle ale Europie należy się trochę spokoju a wilk spokojnie nie usiedzi bo wilk już tak ma.
  Dopóki Niemcy składały się z 300 niezależnych państewek, nie było problemu.
  Problem powstał w chwili kiedy szatan dopadł na polu jakąś Helgę, zadarł jej kieckę i z tej sodomii wylągł się pomiot diabelski - Prusy.

  Na szczęście Niemcom odbije i zechcą odebrać Ruskim Królewiec a tego Ruski nie będzie tolerował i przepowiednia głosi że biczem Bożym na Niemcy znów będzie Rosja.
  Tym razem oby skutecznie.
 • @radzioron 14:00:33
  //To ten żydowatykański jałopa - co by chciał tu u nas w Polsce mieć żydowatykańską dyktaturę//

  A o co tobie chodzi żydo-szwabie?
 • @nana 21:51:49
  Na razie nie potrafią sobie poradzić z zasiedleniem , utrzymaniem osadnictwa na już zdobytych tj. do XII wieku

  A Ich polityka zawsze była długoterminowa , zatem domniemany aneks z poprzednia likwidacja dobrych firm - stocznia szczecińska etc itp. Jakoś mi nie pasuje

  A jak powstaną to totalne olewanie w końcu ich decyzje nie będą miały mocy prawnej

  No i jakieś ruchawki w związku z brakiem mniejszości polskiej i zwrotu jej majątku
 • @ Autor
  Nerwowa nadaktywność portalowego Mossadu i BND wskazuje że potrącił Pan czułą strunę i że jakieś wspólne interesy zostały już przyklepane. ;-)

  Pozdrawiam
 • @ranger 18:52:14
  Niemcy inwestują w Świnoujściu, tak jak Żydzi w Palestynie przed 1948 rokiem.
 • @nana 21:51:49
  Dokładnie!!
 • @ranger 01:05:43
  Oremus et pro perfidis Judaeis: ut Deus et Dominus noster auferat velamen de cordibus eorum; ut et ipsi agnoscant Jesum Christum Dominum nostrum.
  Oremus.
  Omnipotens sempiterne Deus, qui etiam Judaicam perfidiam a tua misericordia non repellis: exaudi preces nostras, quas pro illius populi obcaecatione deferimus; ut agnita veritatis tuae luce, quae Christus est, a suis tenebris eruantur. Per eumdem Dominum... Amen.

  +
 • @Ptasznik z Trotylu 08:00:42
  Wojna polsko-polska? Czyżby Żydzi zamiast przywrócenia pamięci szykowali awantury? http://thenews.pl/1/10/Artykul/156522,Knesset-denies-planning-to-adopt-anti-Polish-death-camp-resolution
 • @Ptasznik z Trotylu 22:38:03
  Po raz kolejny przekonałem się, że:

  1) Agenci BND są zawsze czujni. Pewnikiem - dobrze opłacani.

  2) Rozumnych Polaków nie brakuje i na Nowym Ekranie, choć są tu w zdecydowanej mniejszości, przytłumieni przez wyznawców jakichś "nowych cywilizacji" i "racji stanu".
 • @nana 13:33:29
  Oczywiście, że nie. Ale jeden człowiek nie może znać się na wszystkim, prawda?
 • @moher 14:00:08
  Cytat: "Władze pruskie zaczęły nękać Drzymałę za drobne uchybienia i w końcu udało im się usunąć wóz. Zamieszkał wtedy w lepiance, ale i tę zburzono".
 • Już dawno przestrzegał przed tym aktor Pan Ryszard Filipski
  http://www.youtube.com/watch?v=Dz0l5rPlCIc
 • @ranger 18:52:14
  kiedyś pretekstem była zwykła eksterytorialna droga, teraz pewnie okaże się że niemieckich inwestycji musi bronic niemiecka policja i wojsko. Niech spieprzają z tym inwestycjami. Polacy potrafią sami zagospodarowac sobie Pomorze i swój Kraj.
 • @Jan Paweł 16:37:27
  Otrzymałem swego czasu płytę z tym monodramem od Ryszarda. Ważna i mocna rzecz.
 • @Jan Paweł 16:53:21
  Nie ma Polski. Polska nie ma wpisanych granic do Konstytucji. Od tego należy zacząć. Nie można mówić o suwerenności czegoś co nie istnieje.
 • ?
  Na zdjeciu glownym artykulu wyglada tak, jakby Niemcy chcieli sie wydostac z Polski. Chyba stoja po zlej stronie? :)
 • @Zdzich 07:30:10
  Po prostu Niemiec próbuje "ukręcić" orzełka. Stąd mylne Pańskie wrażenie.
 • @nana 20:02:57
  Wg. dzieła które było ulubioną lekturą tow. Józefa ksywa Soso
 • niemiecka forpoczta
  Pragnę zwrócić uwagę, że pierwsze oddziały już weszły. Deutsche Bades Bahn funkcjonuje w Świnoujściu i ma się dobrze.
  cyprine
 • @cyprine 20:48:27
  Na Kujawach tory pasażerskie zmonopolizowała Ariva - spółka córka DB.
 • @moher 12:30:45
  Smutne. Ale oni pod tą gruszą też weselić się nie będą :) Szczęść Boże.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY